-30%

Комплект ксенону SOLAR H4,4300K 85V 35W P43t-38 KET+Ballast+Wire 2шт 3
2 765 ₴/комплект
1 935 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: STM03414
+380 (67) 949-26-42
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ксенону SOLAR H4,4300K 85V 35W P43t-38 KET+Ballast+Wire 2шт
Використовується для забезпечення стабільної роботи, швидкого старту та високого рівня захисту. Сумісний майже зі всіма типами авто. Забезпечує комфортне керування транспортним засобом в будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4443 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ксенон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж | 85 V |
| Маса | 0.99 кг |
| Колірна температура | 4300 — жовтий |
| Цоколь | P43t-38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴/комплект


