-30%

Лампи ксенон BREVIA H3 5000K 35Вт 85V PK22s KET пара 3
973 ₴/пара
681 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: STM00802
+380 (67) 949-26-42
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи ксенон BREVIA H3 5000K 35Вт 85V PK22s KET пара
Використовується для заміни штатного освітлення. Має більш тривалий термін експлуатації, ніж лампи розжарювання, створює більший довгий світловий промінь, ніж галогенна лампа.Вид Ксенонові
Вольтаж, V 85 АС
Гарантія 12 місяців
Кількість ламп в упаковці, шт. 2
Колірна температура, К 5000 - білий
Потужність, Вт 35
Тип H3
Цоколь PK22s
Країна походження Південна Корея
Маса, кг 0,13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12350 |
| Виробник | BREVIA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴/пара

